Yatta Evlenme Teklifi

İstanbul boğazı evlenme teklifi,bebek yat kiralama,bebek tekne turu gezi tekneleri kiralama;

Yatta mumlarla süslenmiş şık bir masada romantik bir akşam yemeğinin ardından, nefes kesen bir yatta, Kız Kulesi önünde veya Boğaziçi köprüsünde lazer şovu eşliğinde evlilik teklifi düzenlemeye ne dersiniz?

Yat evlilik teklifi organizasyonları için her bütçeye uygun birçok alternatif sunuyoruz.

Mumlarla süslenmiş romantik bir akşam yemeği, fonda hafif müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde yatınız, belirleyeceğiniz noktadan, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde kaptanınız ve özel personeliniz ile yola çıkacaktır.

Evlilik teklifiniz efsanelere konu olan Kız Kulesi önünde veya kıtaları birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü’nün altında gerçekleşecek. Lazer ile evlilik teklifi yapmak isteyen misafirlerimiz için Boğaziçi Köprüsü en uygun lokasyon olacaktır.

Kız Kulesi’nde yatta evlenme teklifi

Teklifinizi Kız Kulesi önünde yapmak isterseniz, organizasyonunuzun başlamasından yaklaşık bir saat sonra, Kız Kulesi’nin muhteşem manzarasının önüne gelmiş olacağız ve teklifiniz için her şeyi hazırladık.

Personeliniz, Kız Kulesi’nin önünde olduğumuzu ve bu noktada çiftlerin fotoğraf çekmesinin bir gelenek olduğunu söyleyerek sizi yatın önüne davet edecek. Artık yatın pruvasında, Kız Kulesi’nin büyüleyici tarihi dokusunun hemen önündesiniz. Bu sırada çalmak istediğiniz müzik yatta çalınacaktır. Yüzüğü çıkarıp evlenme teklif etmenin tam zamanı!

Boğaz köprüsü altında evlenme teklifi

Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü’nün altında yapılacak evlilik teklifini de tercih edebilirsiniz. Sizi birbirinize bağlayacak teklifinizi gerçekleştirmek için benzersiz bir konum! Yatınız Boğaziçi Köprüsü’nün altında dururken servis elemanlarınız fotoğraf çekme bahanesiyle sizi yatın pruvasına davet edecek ve bu süre zarfında özel şarkınız yükselecektir.

Teklifinize daha fazla görünürlük katmak için paketinize, teklifinizin İstanbul’un her iki tarafından da görülebileceği Lazer şovunu ekleyebilirsiniz. Boğaziçi köprüsünde sizin ve eşinizin isimleri ve evlilik teklifinizin mesajı görünecek ve bu muhteşem an, çekilen video ve fotoğraflarla ölümsüzleşecektir.