YATTAN LAZER GÖSTERİSİ

Lazeri yattan boğaz köprüsüne yansıttığımız için yine de binseniz de binmeseniz de en az 1 saat yat kiralamanız gerekiyor.
Yata binebilir ve kiralama sırasında boğaz turu yapabilir veya ödeme yaparak sadece video ve fotoğraf kayıtlarını talep edebilirsiniz.

KELİME SINIRı YOK

Boğaziçi Köprüsü’ne yazmak istediğiniz her şeyi, kelime sınırı olmadan kayan yazı şeklinde istediğiniz kadar yazdırabilirsiniz.
Kısa ifadeler ve kelimeler köprü altında sabit tutulabileceği gibi, uzun ifadeler de bir kutu olarak gösterilecektir.

EVLİLİK TEKLİFİ

Lazer evlilik teklifi yaparak sevgilisine romantik ve görkemli bir şekilde evlilik teklif etmek isteyenler, Boğaz’ın altında söz sınırı olmayan bir kayan yazı şeklinde evlilik teklifi anında sevgililerine söylemek istediklerini sevgililerine yansıtırlar. Köprüye yapın ve tüm İstanbul’u bu unutulmaz anlara tanık olsun.

LAZER DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Sıradan organizasyonlardan kurtulup lazer ile doğum günlerini kutlayarak sevgilinize, annenize, babanıza, kardeşinize ya da arkadaşınıza doğum günlerinde boğaz köprüsünde güçlü lazer ışıkları ile söylemek istediklerinizi yazabilir, seslendirme eşliğinde görsel bir parti hazırlayabilirsiniz.

LAZERLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAYIN

Eşinizle romantik bir masada baş başa bir akşam yemeği yedikten sonra, sizi bir fotoğraf çekmek ve evlilik yıldönümü lazerle bize ilettiğiniz sözleri güçlü bir enerjiyle Boğaziçi köprüsüne yansıtmak için arayınız.